ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

BARDOG group s.r.o.
Staré Město u Uh
686 03 Luční čtvrť 1867
tel: +420 608 406 027
info(a)bardog.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 46% Ide to 36% Nie príliš 9% Vôbec 10%

Úvod » SUPER PREMIOVÁ KRMIVA

SUPER PREMIOVÁ KRMIVA

BARDOG SUPER PREMIUM

Super prémiová rada krmív BARDOG je vyrobená z tých najlepších vstupných surovín a zaisťuje tak skutočne prvotriednu starostlivosť o vášho maznáčika. Chovatelia si najviac pochvaľujem skvelú stráviteľnosť, výbornú kvalitu srsti a vitalitu.

Krmivo BARDOG a jeho výrobca sa radí medzi svetové špičky vo výrobe krmiva. Naše krmivo má certifikát najvyššej kvality GMP. Certifikát pochádza z Holandska, odkiaľ sa rozšíril do celého sveta. Ak výrobca raz ročne neobháji normy o nákupe a evidenciu surovín, je mu certifikát odobraný, pričom vzorky surovín sú uložené 3 roky. Krmivo je vyrábané pomocou najmodernejších technológií a po celú dobu výroby, dopravy a skladovania sú všetky suroviny starostlivo kontrolované, aby sme mohli zabezpečiť tú najlepšiu možnú kvalitu. Preto sa certifikátom GMP môže pochváliť len malá časť výrobcov.

Naše granule zostávajú na povrchu suché, pretože je tuk vstrekovaný dovnútra granule. Tým nedochádza ku žltnutiu a zamedzí sa množeniu baktérií na povrchu.

Naše krmivo neobsahuje GM zložky, pšenicu, sóju ani krev. Garantujeme trvanlivosť 18 mesiacov na naše krmivo vďaka použitým prírodným konzervantom.

Krmivo nemusí byť drahé, aby bolo kvalitné, krmivo BARDOG je správna voľba pre vášho psa.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

akcia
doprava zdarma
top produktnaše cena 47,56 €

skladom
top produktnaše cena 18,45 €

skladomnaše cena 95,12 €

skladom
akcia
doprava zdarma
top produktnaše cena 47,56 €

skladom
top produktnaše cena 18,21 €

skladomnaše cena 91,42 €

skladomnaše cena 45,71 €

skladomnaše cena 17,22 €

skladomnaše cena 97,06 €

skladomnaše cena 48,53 €

skladomnaše cena 18,99 €

skladomnaše cena 99,94 €

skladomnaše cena 49,97 €

skladomnaše cena 19,24 €

skladomnaše cena 95,96 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma
top produktnaše cena 47,98 €

skladom
novinka
akcia
top produktnaše cena 15,29 €

skladom
novinka


akcia
doprava zdarma
top produktnaše cena 97,24 €

skladom
akcia
doprava zdarma
top produkt


akcia
doprava zdarma
top produktnaše cena 49,62 €

skladom
top produkt
akcia
doprava zdarma
top produkt


top produktnaše cena 19,64 €

skladom

Super prémiová krmiva Bardog spĺňajú vysoké nároky na energetický prísun psov, ktorí sú neustále v záprahu. Aktívny športovci, psy v službe, ťažko pracujúci psy a výstavné psy podstupujú veľkú záťaž, preto potrebujú krmivo s perfektnými nutričnými hodnotami.Základnými podmienkami takéhoto krmiva sú kvalitné vstupné suroviny, vyvážený pomer živín, skvelá stráviteľnosť a podpora imunitného systému aj pohybového aparátu.Granule Bardog radu super premium sú od prvovýroby surovín, cez ich spracovanie až po finálne zabalenie pod prísnou kontrolou, za čo každoročne získavajú medzinárodný certifikát najvyššej kvality GMP + a IFS. Receptúra ​​vylučuje GMO, PŠENICU, SÓJU a krv. Tuk sa nachádza len vo vnútri granúl, preto sú na povrchu suché. Prírodné konzervanty potom zaisťujú trvanlivosť po dobu 18 mesiacov, čo garantujeme.Krmiva v tejto kategórii sú určené pre dospelých a starších psov všetkých plemien. Bez obáv si na nich pochutnajú psy s alergiou, potravinovou intoleranciou alebo nadváhou. V ponuke máme mäso lososa, kuracie, morčacie, králičie, jahňacie a bravčové. Výber je na Vás.