ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

BARDOG group s.r.o.
Staré Město u Uh
686 03 Luční čtvrť 1867
tel: +420 608 406 027
info(a)bardog.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 46% Ide to 36% Nie príliš 9% Vôbec 10%

Úvod » PREMIOVÁ KRMIVA BARDOG

PREMIOVÁ KRMIVA BARDOG

Prémiové krmivo BARDOG

Krmivo BARDOG a jeho výrobca sa radí medzi svetové špičky vo výrobe krmiva. Naše krmivo má certifikát najvyššej kvality GMP. Certifikát pochádza z Holandska, odkiaľ sa rozšíril do celého sveta. Ak výrobca raz ročne neobháji normy o nákupe a evidenciu surovín, je mu certifikát odobraný, pričom vzorky surovín sú uložené 3 roky. Krmivo je vyrábané pomocou najmodernejších technológií a po celú dobu výroby, dopravy a skladovania sú všetky suroviny starostlivo kontrolované, aby sme mohli zabezpečiť tú najlepšiu možnú kvalitu. Preto sa certifikátom GMP môže pochváliť len malá časť výrobcov.

Naše granule zostávajú na povrchu suché, pretože je tuk vstrekovaný dovnútra granule. Tým nedochádza ku žltnutiu a zamedzí sa množeniu baktérií na povrchu.

Krmivo nemusí byť drahé, aby bolo kvalitné, krmivo BARDOG je správna voľba pre vášho psa.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naše cena 23,92 €

skladomnaše cena 74,88 €

skladomnaše cena 37,44 €

skladomnaše cena 21,46 €

skladomnaše cena 73,66 €

skladomnaše cena 36,83 €

skladomnaše cena 20,74 €

skladomnaše cena 62,08 €

skladom

naše cena 18,24 €

skladom

Podávaním granúl z tejto rady holandského výrobcu poskytnete svojmu psovi čerstvú a prirodzenú stravu BARF (Bone and raw food). Technologický postup výroby spočíva v šetrnom spracovaní surovej potravy. Kŕmne komponenty ako sušené surové mäso a zelenina sa dôkladne premiešajú a za studena sa pretlačí lisovacím strojom. Pri tomto procese zostanú vďaka nízkym prevádzkovým teplotám všetky živiny, enzýmy, prírodné vitamíny a minerály zachované v pôvodnom stave. Výsledkom sú prvotriedne granule Bardog, ktoré sú vhodné pre šteňatá aj dospelé psy. Vyznačujú sa skvelou stráviteľnosťou a narozdiel od termicky extrudovaných granúl napomáhajú lepšie peristaltiku, čím podporujú imunitný systém.Výrobca sa navyše ako jeden z mála môže preukázať medzinárodnými certifikátmi GMP + a IFS. To znamená, že výroba vstupných surovín, transport, spracovanie, receptúra ​​aj balenie podliehajú prísnej kontrole a spĺňajú najvyššie požiadavky. V zložení nenájdete GMO, PŠENICU ani krv.Jednotlivé druhy za studena lisovaných granúl sa radí medzi super prémiová krmiva, hypoalergénne krmivá a krmivá pre šteňatá.