NOVINKY

arr3DOPRAVA ZADARMOSpúšťame pre vás e-shop s kvalitným krmivom a objednávky nad 53 eur vám radi dovezieme ZADARMO až...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 39,69 €
skladom
naše cena 42,24 €
skladom
naše cena 49,32 €
skladom

KONTAKTY

BARDOG group s.r.o.
Staré Město u Uh
686 03 Luční čtvrť 1867
tel: +420 608 406 027
info(a)bardog.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 48% Ide to 40% Nie príliš 5% Vôbec 6%

Úvod » LISOVANÉ GRANULE ZA STUDENA

LISOVANÉ GRANULE ZA STUDENA

Granule lisované za studena

Za studena lisované granuly sa vyrábajú za pôsobenia oveľa menších teplôt, než je tomu u extrudovaných granúl. Vďaka je tomu je zachovaná väčšina živín, vitamínov a minerálov v prirodzenej podobe. Lisované krmivá v sebe spája výhody jednoduchosti podávania granúl s výhodou prirodzenejší stravy - barf. Granule lisované za studena sú oveľa lepšie stráviteľnejšie, čo majiteľ psa ocenia, pretože nemusia v takej veľkej miere upratovať to, čo zo psa vypadne.


NAŠE KRMIVO neobsahujú geneticky modifikované ZLOŽKY, PŠENICU, sóju ani KRV
Bez chemických konzervantov

Certifikovaná krmivá BARDOG sú vyrábané v Holandsku a jeho výrobca sa môže ako jeden z mála preukázať certifikáty najvyššej kvality GMP a IFS. Tým sa radí medzi svetové špičky vo výrobe krmiva.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


naše cena 42,12 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


novinka
akcia
doprava zdarma


novinka
akcia
doprava zdarma


běžná cena 42,80 €

naše cena 42,24 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt


běžná cena 43,50 €

naše cena 42,24 €

skladom
novinka
akcia
doprava zdarma
top produkt

Podávaním granúl z tejto rady holandského výrobcu poskytnete svojmu psovi čerstvú a prirodzenú stravu BARF (Bone and raw food). Technologický postup výroby spočíva v šetrnom spracovaní surovej potravy. Kŕmne komponenty ako sušené surové mäso a zelenina sa dôkladne premiešajú a za studena sa pretlačí lisovacím strojom. Pri tomto procese zostanú vďaka nízkym prevádzkovým teplotám všetky živiny, enzýmy, prírodné vitamíny a minerály zachované v pôvodnom stave. Výsledkom sú prvotriedne granule Bardog, ktoré sú vhodné pre šteňatá aj dospelé psy. Vyznačujú sa skvelou stráviteľnosťou a narozdiel od termicky extrudovaných granúl napomáhajú lepšie peristaltiku, čím podporujú imunitný systém.Výrobca sa navyše ako jeden z mála môže preukázať medzinárodnými certifikátmi GMP + a IFS. To znamená, že výroba vstupných surovín, transport, spracovanie, receptúra ​​aj balenie podliehajú prísnej kontrole a spĺňajú najvyššie požiadavky. V zložení nenájdete GMO, PŠENICU ani krv.Jednotlivé druhy za studena lisovaných granúl sa radí medzi super prémiová krmiva, hypoalergénne krmivá a krmivá pre šteňatá.