ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 47,98 €
skladom
naše cena 38,48 €
skladom

KONTAKTY

BARDOG group s.r.o.
Staré Město u Uh
686 03 Luční čtvrť 1867
tel: +420 608 406 027
info(a)bardog.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 95,12 €
skladom
naše cena 133,25 €
skladom
naše cena 45,06 €
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Vela 46% Ide to 36% Nie príliš 9% Vôbec 10%

HISTÓRIA BARDOG a SUROVINY
HISTÓRIA BARDOG a SUROVINY

V roku 2008 som zakladal firmu Bardog. Mojím veľkým záujmom bolo najsť silného a spoľahlivého partnera pre výrobu granúl a našou prioritou číslo jedna bola a je kvalita a cena.
História a skúsenosti nášho výrobného partnera v Holandsku siaha až do roku 1937. V roku 1992 prebehla veľká rekonstukce vo výrobe kde sa podarilo nainštalovať najmodernejšie výrobné linky a všetky technické vybavenie výrobnej haly a k ďalšiemu veľkému rozšíreniu a modernizácii došlo v roku 2009.
Vďaka najmodernejším zariadením a vysokým zameraním na kvalitu a čistotu vstupných surovín sa môžeme ako jedni z mála pochváliť certifikáty najvyššej kvality GMP a IFS. Náš dodávateľ je jednotkou na trhu vo výrobe granúl.

GMP
Výrobca s certifikátom GMP musí spĺňať najprísnejšie normy a predpisy po celú dobu výroby, pričom sa musí každoročne obnovovať. Certifikácia GMP zahŕňa normy obsahuje požiadavky na pestovanie rastlinných komodít, ich spracovanie a ďalšie využitie a nároky na dopravu.
Všetky hodnoty sú pravidelne kontrolované, vyhodnocované a zaznamenávané a sú dostupné až tri roky spätne.

 

IFS
Certifikácia IFS slúži pre kontrolu bezpečnosti a kvality potravín. Norma zahŕňa všetky stupne výroby a spracovania poľnohospodárskej produkcie. Prísne podmienky týchto noriem sú kontrolované a vyhodnocované podľa kľúčových kritérií pri monitorovaní celého priebehu výroby. Norma IFS novo zahŕňa aj značenie alergénov a zložiek GMO. Splnenie noriem IFS požadujú niektoré obchodné reťazce pre svojich dodávateľov.

Granule Bardog - záruka najvyššej kvality na trhu
Granule Bardog sa radí medzi absolútnu špičku vo svete krmív.
Krmivo podlieha rade laboratórnych analýz a výskumov. Moderný výrobný závod sa riadi najvyššími normami na kvalitu - GMP a IFS. Pri výrobe sú použité iba najčistejšie prírodné suroviny.

Jedinečnej technológie výroby.
V našej modernej kuchyni navrhnuté pre šetrné spracovanie Vám zabezpečíme čerstvosť a chutnosť vo všetkých granulách pre Vaše miláčikov.
U granúl Bardog je tuk Vpravovanie rovnomerne do celej granule a nie nástrekom ako je to bežné a tým nemá granule na povrchu tukový povlak a nedochádza ku žltnutiu krmiva. To zaručí vyššiu chutnosť granúl a pes netrpia hnačka.

Suroviny najvyššej kvality
Všetky suroviny sú 100% prírodné. Vzorky vstupných surovín sú uložené až tri roky.
Dodávatelia surovín sú starostlivo vyberaní a sledovaní podľa prísnych kritérií.
V zložení nenájdete pšenicu, sóju ani krv. Všetky granuly sú bez GMO - geneticky modifikovaných organizmov.

Masový podiel je vo forme vysoko kvalitné mäsové múčky. Oproti čerstvému ​​mäsu, ktoré obsahuje až 70% vody je koncentrácia živín niekoľkonásobne vyššia.
Vedeli ste, že 20% mäsovej múčky v krmive = 72% čerstvého mäsa?

Garancia trvanlivosti až 18 mesiacov.

KUCHYŇA BARDOG - Z ČOHO varí?
Hlavné zložky

Dehydrované kuracie mäso
Vynikajúci zdroj prirodzenej výživy všetkých psov.
Ľahká stráviteľnosť a vysoká využiteľnosť živín. Vysoký obsah fosforu a vápnika a nízky obsah popolovín.

 

Dehydrované maso z lososa

Rybí maso je zdrojem fosforu, draslíku, vápníku, železa, jódu a selenu. Díky nízkému obsahu sodíku se granule s rybím masem uplatňují v dietním stravování (sodík zadržuje vodu v těle). Podíl sodíku a draslíku je významný z hlediska prevence kardiovaskulárních onemocnění. Podporuje růst a hojení chrupavčitých tkání.

Dehydrované jehněčí maso

Obecně je velmi dobře stravitelné a doporučuje se tak při dietách a při alergiích na ostatní masa. Je hypoalergenní a pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu, takže jeveľmi vhodné pre psíkov so srdcovými a cievnymi problémami. Menší obsah taurínu v jahňacím je kompenzovaný pridaním taurínu do receptúry granúl.

Dehydrované srnčie mäso
Obsahuje väčšie množstvo bielkovín a menšie množstvo tuku, takže je vhodné pri diétach. Je vysoko stráviteľné, chutné a bohatšie na minerálne látky - železo, draslík, fosfor a vitamíny skupiny B

Dehydrované kuracie mäso
Obsahuje vysoké množstvo bielkovín s minimom tukov a patrí medzi nejdietnější mäsa. Je vysoko stráviteľné a má priaznivý obsah minerálnych látok, najmä železa, fosforu, zinku, sodíka, draslíka a vitamínov skupiny B. Morčacie mäso navyše obsahuje esenciálne aminokyselinu tryptofán vo veľkom množstve.

Dehydrované králičie mäso
Vynikajúci zdroj bielkovín, ľahko stráviteľné, najprirodzenejší potrava. Nie sú známi alergia na králičie mäso.

Ryža
Je v prvom rade zdrojom energie - sacharidov (uhľohydrátov) i rastlinných bielkovín a malého množstva tukov s vynikajúcim zložením aminokyselín. Ryža je v dietológiu psa nenahraditeľná, je to imunologicky najlepšie prijímaná surovina, zároveň výživovo veľmi hodnotná.

Zemiakov
Pre niektoré psie jedinca, zvýšene citlivé na obilniny, sú krmivá z tejto skupiny celoživotné. Použitie zemiakov umožnil až súčasný vedecký a technologický pokrok. "Obyčajne" uvarené zemiaky psovi pôsobí tráviace ťažkosti. Súčasnými technológiami do krmív zapracované zemiaky majú za pôsobenia vysokých teplôt a tlaku predspracovania škroby (svoju hlavnú súčasť) tak, že ich hodnota sa dokonca blíži stráviteľnosti čistých živočíšnych bielkovín.

Zelenina
Bohatý zdroj vitamínov. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pomáha s trávením a podporuje peristaltiku čriev.

Kukuričný olej
Kukuričný olej obsahuje kyselinu linoleovú a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú vplyv na zdravie kože a srsti psa. Kukuričné oleje sú tiež zdrojom omega mastných kyselín, ktoré tak nie sú potrebné dodávať umelo. Kukurica obsahuje aj vysokú hladinu minerálov a ďalšie biologicky aktívne látky.

Kurací tuk
Všetky tuky sú nositeľom chuti a sú veľmi dobre využiteľné. Obsahujú asi dvojnásobné množstvo energie ako uhlohydráty alebo bielkoviny a prinášajú psovi pocit sýtosti po nakŕmení. V tukoch sa rozpúšťajú vitamíny a dodávajú organizmu esenciálne mastné kyseliny.
V najkvalitnejších krmivách sú tuky ošetrené tokoferoly (antioxidačným vitamínom E) a kyselinou askorbovou (vitamínom C).

Repné odrezky
Zaisťujú lepšie trávenie a určujú páchnuce a ľahko formovanú stolicu zvieraťa. Podporujú peristaltiku a detoxikáciu organizmu.

Ľanové semienko
Vynikajúci zdroj omega mastných kyselín pre kvalitnú stav srsti a kože. Povzbudzuje imunitný systém, liečebno sa používa ako zdroj slizových látok pri zápaloch žalúdka a čriev. Upokojuje trávenie, ochraňuje povrch čreva pri podráždení.

Kvasnice
Sušené pivovarské kvasnice sú úplne prírodným produktom, obsahujú vitamíny skupiny B, vysoko stráviteľné bielkoviny, minerálne látky a ďalšie biologicky aktívne látky. Majú pozitívny vplyv na kvalitu kože a srsti.
Vysoký obsah všetkých esenciálnych aminokyselín.

Chondroprotektíva
Chondroitín a glukosamín
Látky podporujúce pohybový aparát sú vo vyššom psím veku nepostrádateľné. Práve glukosamín a chondroitín obsiahnuté najmä v želatínovej priečinku znižujú opotrebovanie kĺbov, majú pozitívny vplyv na celkovú hybnosť, znižujú bolestivosť a riziko následného zápalového procesu.

Lecitín
Lecitín má vplyv na usadzovanie tuku v cievach vďaka svojej emulgačný schopnosti, priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi a zabraňuje arteriosklerósy. Lecitín tiež bojuje proti tvorbe žlčových kameňov, blahodarne pôsobí pri kožných problémoch.

karnitín
Karnitín zintenzívňuje spaľovanie tukov. Viaže na seba mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a napomáha ich premene na energiu.


Granule BARDOG je správna voľba na kŕmenie pre vášho štvornohého miláčika skúste a presvedčte sa sami.